białołeka
Prace na drogach - utrudnienia
grafika

Berensona

Od poniedziałku 20 lipca do piątku 24 lipca - kolejny etap budowy sieci kanalizacyjnej w ul. Berensona. Roboty będą w dalszym ciągu prowadzone w rejonie skrzyżowania ul. Skarbka z Gór / Berensona. Skrzyżowanie nadal pozostanie wyłączone z ruchu. Dodatkowo z ruchu zostanie wyłączony fragment pasa ul. Berensona - od skrzyżowania z ul. Skarbka z Gór w kierunku ul. Głębockiej. Zostanie tam wprowadzony ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną.                            

Mławska 

W poniedziałek, 20 lipca na ulicy Mławskiej (na odcinku Landwarowska -Główna), rozpoczną się prace związane z budową kanalizacji na zlecenie MPWiK. Prace mają potrwać do 07.08.2020 r.  W tym czasie będą występować utrudnienia w ruchu. Wykonawca zapewnia dojazd do posesji. 

 

Magiczna

6 lipca ruszyła przebudowa jezdni ul. Magicznej. W ramach prowadzonych prac wymieniona zostanie nawierzchnia tak, aby dostosować ulicę do większego niż obecnie obciążenia. Prace  odbywają się etapami i są prowadzone w wygrodzeniu, po całej szerokości jezdni. W pierwszej kolejności zamknięty został odcinek od ulicy Tajemnej do łącznika w kierunku ulicy Skarbka z Gór. Po zakończeniu robót na tym odcinku, wykonawca będzie przystępował do wymiany podbudowy na kolejnych odcinkach, aż do skrzyżowania z ulicą Głębocką. Zapewniony jednak będzie dojazd do wszystkich zjazdów. Magiczna na całej długości będzie zamknięta dopiero na finiszu wszystkich prac, gdy wykonawca będzie układał warstwę ścieralną. Ten etap został zaplanowany na dni wolne od pracy. Objazd poprowadzony będzie przez ul. Głębocką – Jesiennych Liści i ul. Skarbka z Gór. Zgodnie z umową zawartą z wykonawcą z utrudnieniami należy się liczyć do końca sierpnia.

 

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...