białołeka
Akcja – rekreacja!
grafika

Urząd Dzielnicy Białołęka ogłasza postępowania przetargowe na realizację dwóch projektów z budżetu obywatelskiego (wcześniej partycypacyjnego) oraz inwestycji związanej z modernizacją placu zabaw „Truskawkowe Pole”.

Pierwszy projekt z budżetu partycypacyjnego, to inwestycja rozbudowująca „Ogrody Mehoffera” zlokalizowane przy ulicach Strumykowa i Mehoffera. Będzie to pierwszy etap, a w jego zakres wchodzi: pielęgnacja drzew, wykonanie kładki pieszej, dwóch kompletów ławek „obywatelskich” ze stolikiem, dwóch hamaków, trzech tablic informacyjnych, koszy na śmieci i psie odchody, budki dla ptaków, biblioteki plenerowej dla dzieci oraz ścieżki o nawierzchni ziemno – żwirowej. Na realizację wykonawca będzie miał 60 dni od momentu podpisania umowy z Urzędem.

W drugim projekcie chodzi o ustawienie dwóch huśtawek w Parku Henrykowskim zlokalizowanym przy ul. Klasyków. Jedna z nich to huśtawka podwójna z siedziskami typu deseczka, a druga to huśtawka pojedyncza z siedziskiem typu „bocianie gniazdo”. Obydwie muszą być zamontowane na bezpiecznym, gumowym podłożu. Na wykonanie zadania oferent będzie miał 60 dni od momentu podpisania umowy.

Z kolei na Truskawkowym Polu zakres prac obejmuje: wykonanie nawierzchni bitumicznych pod drogę do jazdy na deskorolkach, hulajnogach, itp., zakup i montaż bujaka, a także montaż złącza odbiorczego wraz z kablem zasilającym. Na realizację zadania przeznaczono 60 dni od momentu podpisania umowy z Urzędem.

Termin składania ofert na wszystkie trzy zadania mija 8 czerwca br. o godz. 11:00. Link do zamówienia http://www.bialoleka.waw.pl/zamowienie-410-wykonanie_robot_budowlanych_ktorych.html .

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...