białołeka
Prace na drogach - utrudnienia
grafika

Magiczna

6 lipca ruszy przebudowa jezdni ul. Magicznej. W ramach prowadzonych prac wymieniona zostanie nawierzchnia tak, aby dostosować ulicę do większego niż obecnie obciążenia. Prace będą odbywały się etapami i będą prowadzone w wygrodzeniu, po całej szerokości jezdni. W pierwszej kolejności zamknięty zostanie odcinek od ulicy Tajemnej do łącznika w kierunku ulicy Skarbka z Gór. Po zakończeniu robót na tym odcinku, wykonawca będzie przystępował do wymiany podbudowy na kolejnych odcinkach, aż do skrzyżowania z ulicą Głębocką. Zapewniony jednak będzie dojazd do wszystkich zjazdów. Magiczna na całej długości będzie zamknięta dopiero na finiszu wszystkich prac, gdy wykonawca będzie układał warstwę ścieralną. Ten etap został zaplanowany na dni wolne od pracy. Objazd poprowadzony będzie przez ul. Głębocką – Jesiennych Liści i ul. Skarbka z Gór. Zgodnie z umową zawartą z wykonawcą z utrudnieniami należy się liczyć do końca sierpnia.

Berensona

6 lipca rozpocznie się kolejny etap prac związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Berensona. Zgodnie z informacjami uzyskanymi od wykonawcy robót, prace związane z tym etapem potrwają do 17 lipca. W tym czasie kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami. Na ulicy, między numerami 13 i 17A, podobnie jak w poprzednich etapach, wyłączony zostanie jeden pas jezdni, a ruch będzie odbywał się wahadłowo - kierowany sygnalizacją świetlną. Dodatkowo wyłączone z ruchu będzie skrzyżowanie ulicy Berensona z ulicą Skarbka z Gór.

Harmonogram prac oraz jego realizacja, uzależniona jest w dużej mierze od aktualnych warunków pogodowych, które są w związku z występującymi anomaliami atmosferycznymi trudne do przewidzenia.

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...