białołeka
Zmiany w Centrum Obsługi Podatnika
grafika

Od 1 kwietnia, w kwestii podatków, Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 udziela, informacji ogólnych (jak załatwić sprawę, gdzie znajdują się formularze, terminy płacenia podatków itp.). Natomiast Centrum Obsługi Podatnika udziela informacji szczegółowych, dotyczących indywidualnych spraw mieszkańców (m.in. wysłanych/niewysłanych indywidualnych decyzji podatkowych, zaległości podatkowych, spraw dotyczących zajęcia konta bankowego itp.).

Jak kontaktować się z Centrum Obsługi Podatnika

Obsługa klienta prowadzona jest po uprzednim umówieniu wizyty na stronie internetowej www.rezerwacje.um.warszawa.pl, mailowo na   lub za pośrednictwem numeru 19115 (sprawy ogólne, zapisy na wizytę w COP). Pisma i wnioski można składać w Wydziale Obsługi Mieszkańców w dowolnej Dzielnicy lub w siedzibie Centrum Obsługi Podatnika, ul. Obozowa 57. Natomiast korespondencję do Centrum Obsługi Podatnika drogą elektroniczną można kierować na adres mailowy   lub przez E-PUAP.

Podatek od nieruchomości - decyzje

Decyzje dotyczące ustalenia wysokości podatku od nieruchomości na 2021 rok są wysyłane sukcesywnie. Przewidywane zakończenie wysyłki decyzji - 30 czerwiec 2021 roku. Zobowiązanie podatkowe powstaje z dniem doręczenia decyzji ustalającej wysokość podatku i jest płatne po jej otrzymaniu w terminach określonych w decyzji.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...