białołeka
Białołęcki Bieg Wolności
grafika

Tegoroczna edycja z pewnością zapadnie nam w pamięci: nie będzie koksowników, wojskowej grochówki ani muzyki z tamtych lat. Nie będzie tez tłumu na starcie i wspólnych zdjęć na mecie. Epidemia pokrzyżowała trochę plany biegowe, ale bieg się odbędzie - indywidualnie i wirtualnie. 

O Biegu

Uczestnicy powinni pokonać przewidziane 13 km indywidualnie w dniach 13-20 grudnia 2020 roku. Honorowy strzał na start biegu zostanie oddany 13 grudnia o godzinie 12.13. Biegać można w dowolnym dla siebie miejscu. Może to być oryginalna trasa Biegu wokół Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka z ubiegłych edycji, z wykorzystaniem z udostępnionego pliku gpx z trasą oraz mapki. Biegać też można po wymierzonej trasie leśnej na terenie Białołęki, po pętli o długości 3,25 km. Uczestników nie obowiązuje limit czasu. Każdy samodzielnie dokonuje swojego pomiaru czasu za pomocą zegarka lub aplikacji.

Zapisy, opłata, pakiet

Zgłoszenia są przyjmowane poprzez stronę https://b4sportonline.pl/bialolecki_bieg_wolnosci/zapisy_na_bialolecki_bieg_wolnosci__bialoleka_2020/3962. Limit miejsc to 250 osób. Opłata wynosi 20 zł, które zostaną przeznaczone na na wspracie osób represjonowanych w stanie wojennym. Uczestnicy w pakiecie znajdą imienny numer startowy, pamiątkowy medal i kubeczek.

 
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...