białołeka
Procki Marek

Marek Procki
 
 
kadencja: III
 
 
dyżury: zobacz
 
Komisje:
Ukończył wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim – Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego, kierunek – administracja. Przeszło 15 lat był żołnierzem zawodowym. Służył m.in. w Marynarce Wojennej i Oddziałach Specjalnych. W kolejnych latach był oficerem Biura Ochrony Rządu. Dwukrotnie oddelegowany do ochrony placówek dyplomatycznych.

Od 22 lat mieszkaniec Warszawy. Mniej więcej od tego też czasu działacz społeczny. Działalność rozpoczął od pracy w Radzie Osiedla Warszawa Nowodwory I na początku lat dziewięćdziesiątych, m.in. jako wiceprzewodniczący i przewodniczący. Funkcję tą pełni do dnia dzisiejszego.

W 1995 roku założył wraz z przyjaciółmi Białołęckie Stowarzyszenie Samorządowe ,,Nasze Szkoły”, którym kierował przez wiele lat jako prezes. W międzyczasie redagował „Fakty Białołęki i Targówka” oraz pisał do lokalnego biuletynu. Od 2008 roku pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej w Sp. z o.o. Dzięki głosom Mieszkańców Białołęki został wybrany Radnym Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy. Startował w wyborach do Sejmu RP w 2011r.

Odznaczony m.in.: Srebrnym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Medalem „ Za Zasługi dla Obronności Kraju” oraz Srebrnym Medalem „Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny”. Interesuję się sportem i muzyką, polityką. W wolnych chwilach uwielbia dobrą książkę.
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...